Mapex

Mapex to jedna z najszybciej rozwijających się firm perkusyjnych. Założona w 1989 roku marka instrumenty wykonuje w najnowocześniejszych fabrykach. Od prawie ćwierć wieku, jako jedna z najmłodszych firm w tej branży, zyskała dużą renomę i posiada świetny przekrój zestawów perkusyjnych i akcesoriów.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGIA, DOSKONAŁE BRZMIENIE

Casio

CASIO ma w swojej ofercie pianina cyfrowe, syntezatory, keyboardy oraz akcesoria potrzebne do swobodnego tworzenia muzyki. Nowoczesna technologia cyfrowa zastosowana w instrumentach tej marki, doskonale odwzorowuje również brzmienie instrumentów akustycznych. Marka CASIO wybierana jest zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących muzyków. Inspirujące brzmienie instrumentów CASIO pozwala pasjonatom muzyki tworzyć rewolucyjne utwory i kreować nowe trendy w muzyce współczesnej.

Takamine

Zasłużona renoma Takamine Guitars opiera się już na ponad 50 letniej historii i działalności japońskiej firmy. Olbrzymie doświadczenie owocuje wieloma doskonałymi konstrukcjami i innowacjami technologicznymi w dziedzinie budowy gitar. Mały, rodzinny biznes ewoluował w jednego z czołowych producentów gitar akustycznych, o czym świadczy długa lista światowej sławy użytkowników.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGIA, DOSKONAŁE BRZMIENIE

 

Tanglewood

Gitary Tanglewood pojawiły się pod koniec XX wieku. Jest to angielska firma, która oferuje wyjątkową jakość połączoną z tradycją i nowatorskimi rozwiązaniami. Zespół lutników dba o to, aby gitary były wysokiej jakości, a przy tym atrakcyjne cenowo.

 

 

 

J. Michael

J. Michael to japońska marka specjalizująca się w produkcji instrumentów dętych. Misją J. Michaela jest produkcja wysokiej jakości instrumentów, które sprawią, że rodzina muzyków grających na saksofonach, trąbkach, puzonach i fletach będzie się stale powiększać. J. Michael oferuje najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie, która zachęca do rozpoczęcia nauki gry na instrumencie.

Carlo Giordano

Carlo Giordano to znany producent instrumentów klasycznych. Skrzypce i wiolonczele Carlo Giordano charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości, co czyni instrumenty tej marki idealnymi do rozpoczęcia nauki gry.

Soultone Cymbals

Blachy tureckiego producenta Soultone Cymbals to doskonałe brzmienie, energia i świeżość. Niezależnie od tego, jaki styl lub dźwięk jest pożądany przez perkusistę, Soultone Cymbals zapewnia zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne brzmienie przy mniejszym wysiłku i większej kontroli.

Nomad stands

Nomad stands to marka wyspecjalizowana w produkcji niezawodnych statywów, zarówno do użytkowania scenicznego jak i domowego. W ofercie marki znajdują się stojaki na gitary, statywy na instrumenty dęte, statywy na keyboardy, pulpity na nuty, a także drobne akcesoria przydatne każdemu muzykowi.

Kohala

Kohala to wygasły wulkan znajdujący się na jednej z hawajskich wysp. Nawiązując do bogatej tradycji kulturowej tego regionu świata, powstała marka Kohala, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości ukulele. Mnogość rozmiarów i wersji ukulele marki Kohala gwarantuje, że każdy amator hawajskich rytmów odnajdzie dla siebie idealny instrument.

Lanikai

Lanikai jest marką wspecjalizowaną w produkcji najwyższej jakości ukulele, które sprostają wymaganiom profesjonalnych muzyków. Rzucające się w oczy wykończenia, egzotyczne gatunki drewna oraz niespotykane brzmienia to cechy charakterystyczne ukulele Lanikai.