należymy do Grupy Zibi

największego dystrybutora sprzętu muzycznego w Polsce

NASZE MARKI

Mapex

Jedna z najszybciej rozwijających się firm perkusyjnych. Założona w 1989 roku marka instrumenty wykonuje w najnowocześniejszych fabrykach. Od prawie ćwierć wieku, jako jedna z najmłodszych firm w tej branży, zyskała dużą renomę i posiada świetny przekrój zestawów perkusyjnych i akcesoriów.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGIA, DOSKONAŁE BRZMIENIE

Casio

Witaj w świecie doskonałego brzmienia, nieograniczonych możliwości twórczych oraz perfekcjonizmu Casio. Poznaj pianina cyfrowe Celviano, Privia i CDP. Odkryj keyboardy High-grade dla zaawansowanych, standard dla początkujących oraz profesjonalne syntezatory muzyczne.

Takamine

Zasłużona renoma Takamine Guitars opiera się już na ponad 50 letniej historii i działalności japońskiej firmy. Olbrzymie doświadczenie owocuje wieloma doskonałymi konstrukcjami i innowacjami technologicznymi w dziedzinie budowy gitar. Mały, rodzinny biznes ewoluował w jednego z czołowych producentów gitar akustycznych, o czym świadczy długa lista światowej sławy użytkowników.

 

Almansa

Aby wydobyć piękne brzmienie gitar klasycznych, firma Almansa produkuje je według najwyższych standardów panujących w fabryce od momentu jej otwarcia. Na bazie wieloletnich doświadczeń oraz umiejętności hiszpańskich lutników powstała marka Almansa.

.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TECHNOLOGIA, DOSKONAŁE BRZMIENIE

NUX

NUX ([nju:eks]) należący do spółki Cherub, to marka, która od 2005 roku dostarcza miłośnikom dobrego brzmienia produkty oparte o najnowsze technologie. Wiele efektów opracowano w technologii 32 bitowej, co jest niespotykane u konkurencji w tym przedziale cenowym. A to się wiąże z czystą jakością dźwięku zachwalaną przez purystów. Produkty NUX to klasa sama w sobie – nie tylko technologicznie, ale także wizualnie.

Tanglewood

Gitary Tanglewood pojawiły się pod koniec XX wieku. Jest to angielska firma, która oferuje wyjątkową jakość połączoną z tradycją i nowatorskimi rozwiązaniami. Zespół lutników dba o to, aby gitary były rozpoznawalne, a przy tym atrakcyjne cenowo.

 

AKTUALNOŚCI

Serwis i naprawa pianin CASIO w domu klienta

Troska o mechaniczną sprawność pianina jest niezwykle ważna, a teraz również łatwa! Właściciele instrumentów gabinetowych z serii CASIO Celviano, Privia oraz pianin hybrydowych GP w ramach oferty gwarancyjnej mogą skorzystać z darmowej usługi serwisowania i naprawy...

czytaj dalej